Sauny Fińskie Romak & Syn – Polski Producent Saun Fińskich

Jesteśmy firmą rodzinną, istniejącą na rynku od 1998 roku. Od samego początku cieszymy się dużą popularnością i renomą wśród klientów. Nasz dorobek to znakomita opinia na rynku i setki klientów zadowolonych z wysokiej jakości saun.

Naszą odpowiedzią na potrzeby klientów są bezpieczne, innowacyjne produkty wytwarzane według najnowszych technologii – ale zawsze z myślą o satysfakcji i przystępności cenowej dla klienta. Dopasujemy się do Państwa oczekiwań, zaprojektujemy saunę adekwatną do dysponowanego pomieszczenia, zawsze służymy poradą i doradztwem w pełnym zakresie. Jesteśmy zainteresowani współpracą z klientami indywidualnymi, projektantami, wykonawcami oraz wszelkimi instytucjami użyteczności publicznej.

O wysokiej jakości naszych usług może świadczyć fakt, że udzielamy 3-letniej gwarancji na kabinę sauny oraz piec.

Doskonała jakość naszych usług wynika z najlepszych surowców używanych do produkcji. Do budowy saun stosujemy m.in. świerk bezsęczny, świerk skandynawski, olchę, jodłę kanadyjską oraz drzewa egzotyczne cedr i Abachi.To co stanowi serce sauny, to piec. W naszych saunach stosujemy piece firm HARVIA Oy i TYLO. Są to czołowi producenci pieców do saun z wieloletnim doświadczeniem, słynący ze znakomitej opinii użytkowników.

Poprzez wprowadzenie najnowszych rozwiązań oraz produkcję pod indywidualne zamówienie staramy się sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów. Kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji gwarantuje zadowolenie i satysfakcję z saun produkowanych przez naszą firmę.

PROWADZIMY KONSERWACJĘ I SERWIS POGWARANCYJNY

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju! Masz pytania?